Szukasz pracy?

Dowiedz się jak przygotować CV aby rekruterzy,
w końcu zaczęli dzwonić!

POZNAJ 10 KLUCZOWYCH KROKÓW, KTÓRE POZWOLĄ CI W JEDEN DZIEŃ PRZYGOTOWAĆ SKUTECZNE CV I ZDOBYĆ PRACĘ.

Porozmawiajmy o WNĘTRZU!

Co znajduje się w ebook'u?

Szczegółowy przepis jak wyróżnić się na rynku pracy!
Instruktaż krok po kroku jak przygotować idealne CV
Jakie elementy ma zawierać NOWOCZESNE CV!
Dlaczego musisz zapomnieć o tym co myślisz dotychczas!
5 przykazać DOBREGO CV!
Czym jest profil zawodowy, dlaczego jest niezbędny i jak go napisać!
Co z tym zdjęciem w CV?
Jak opisać doświadczenie gdy nie ma się czym chwalić?
Co z tym wykształceniem"i jak to ugryźć?
Jakie umiejętności dają prawdziwą przewagę na rynku pracy??
Jak wygrać w CV sukcesami zawodowymi i jak je odnaleźć... gdy (BŁĘDNIE) myślisz, że ich BRAK!
Szkolenia i kursy - zróbmy z Ciebie specjalistkę!
Jak sprawić aby NIKT nie ominął już Twojego CV?
Jak zrobić z Twojego dokumentu dzieło GRAFIKA? 
Oraz WIELE PRZYKŁADÓW jak to wszystko napisać 🙂

Czy wiesz, że "książkowe" wersje o podobnej tematyce są sprzed 2015 r? 😐 trochę się już zmieniło od wtedy tu mamy stan na 2023... lecimy dalej, zobacz:

Spis treści

1. 5 przykazań dobrego CV
2. Informacje podstawowe
3. Zdjęcie
4. Opis “o mnie”
5. Doświadczenie
6. Wykształcenie
7. Umiejętności
8. Osiągnięcia i sukcesy
9. Szkolenia i kursy
10. Zainteresowania/Hobby
11. Klauzula RODO i ostanie szlify
12. Sklejamy to w całość!


Maksimum wiedzy na 64 stronach!

Cześć!

Nazywam się Barbara Ciepły i posiadam wieloletnie doświadczenie jako rekruter i kierownik administracyjny. Teraz pomagam tworzyć kobietom IDEALNE dokumenty aplikacyjne... ale przechodziłam przez wszystkie problemy z poszukiwaniem pracy, przez które teraz przechodzisz Ty.

Pamiętam tę frustrację i niemoc... Tak jak Ty nie miałam zielonego pojęcia, dlaczego na setki wysłanych przeze mnie CV nie mam odpowiedzi no chociaż 5! 

Też pisałam na forach, szukałam profesjonalnej wiedzy co zrobić inaczej. Niestety w praktyce okazało się, że wiele z tych "super" porad nijak się mają do poprawy mojego stanu. Dopiero gdy zaczęłam rekrutować dowiedziałam się co działa naprawdę...

Miałam już okazję pomóc setkom kobiet w przygotowaniu CV, które zadziałało!

Teraz bogata o te doświadczenia opracowałem niezwykły poradnik, który udowadnia KAŻDEJ Z WAS, że jesteście NAJLEPSZYM TOWAREM W MIEŚCIE... i pokazuje jak to ubrać w CV aby dowiedział się o tym wasz przyszły pracodawca

To ebook dla zwykłej kobiety, który naprawdę ma pomóc wyróżnić się na rynku pracy. Bez zbędnych bzdur i gadania na wyrost. Bez fachowego, branżowego języka i niepotrzebnie trudnego języka.


Mam szczerą nadzieję, że moja publikacja przypadnie Ci do gustu! Ogrom pozytywnej energii jaką chcę Ci w niej przekazać wesprze Cię w tej pracy!

UDOWODNIĘ CI...
że niezależnie od Twojego

wykształcenia,
doświadczenia,
dotychczasowej ścieżki,
długich przerw w pracy,
braku specjalizacji,
POCZUCIA BEZNADZIEJI

wspólnie ze mną przygotowane CV będzie prawdziwą PETARDĄ!

Poznaj opinie o ebooku!

DODATKOWA GWARANCJA!

Wiem, że czasami trudno podjąć decyzję.
Dlatego zapewniam Cię, że nie ponosisz tu żadnego ryzyka!

Masz moje słowo - albo poradnik będzie dla Ciebie wartościowy, albo w ciągu 30 dni od zakupu oddam Ci wszystkie pieniądze...

Napisz do mnie a ja zwrócę Ci całość środków.
Bez obrażania się!

Najczęściej zadawane pytania:

#1

Dopiero będę pisać moje pierwsze CV, czy ebook mi się przyda?

Jeśli właśnie rozpoczynasz przygodę z szukaniem pracy czy pisaniem CV to absolutnie powinnaś zacząć od tego ebooka! Dzięki temu szybko przygotujesz świetne CV, które wyróżni Cię wśród kandydatów i ominął Cię tygodnie frustracji.

#2

Czy nie lepiej zlecić komuś napisanie dobrego CV?

Absolutnie nie! Sama mogłabym zarabiać niezły hajs na przygotowywaniu CV (genialnych wzorów mam dziesiątki). Jednak CV to coś więcej niż tylko papier! Aby dobrze mógł Cię sprzedać musisz odbyć podróż wewnątrz siebie i dobrą rozmowę z odbiciem w lustrze. Tylko TY wiesz jakie cechy posiadasz. Dodatkowo samodzielnie przygotowane CV jest też świetną ściągą do przygotowania się na rozmowę o pracę. Ten ebook jest jak plan treningowy.. trener rozpisze Ci wszystko i powie co zrobić - ale za Ciebie nie schudnie - musisz zrobić to sama. To może być przygoda, zobaczysz po tym ebooku!

#3

Szukam pracy pół roku, czy ten Ebook na pewno mi pomoże?

Im dłużej trwają poszukiwania naszej pracy tym mniej naszej wiary w siebie i więcej problemów z zauważeniem własnych zalet! Ja wiem, że z każdym dniem jest Ci trudniej, jednak jeśli coś nam się nie udaje trzeba zmienić plan działania! Ten ebook da Ci świeży sposób patrzenia na Ciebie, na Twoje dokumenty aplikacyjne. To może być dla Ciebie absolutny zwrot akcji! Nie szukaj przeszkód na drodze - szukaj drogowskazów!

#4

Jak długo po zakupie będę miała dostęp do ebook'a?

Dostęp do zakupionych materiałów jest nieograniczony czasowo (dostęp dożywotni). Po zakupie otrzymasz ebook'a na swoją skrzynkę e-mail i będziesz mogła pobrać go sobie na swój komputer, telefon lub tablet. Możesz go pobrać na ile urządzeń masz ochotę. Możesz mieć jedną kopię na komputerze, a drugą na telefonie, aby czytać sobie poza domem.

#5

Czy można zamówić ebook'a w formie tradycyjnej, papierowej książki?

Niestety nie ma takiej możliwości. Dzięki formie elektronicznej oferuję tak dużo wiedzy za tak małe pieniądze. Jest to dla Ciebie też forma wygody, nie musisz czekać na kuriera, a książka nie zbiera kurzu na półce :).

#6

Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?

To proste. Albo ebook spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolona, albo oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. 

Wystarczy, że wyślesz do mnie jedną wiadomość i otrzymasz zwrot pieniędzy. Jestem pewna jakości oferowanego materiału, dlatego całe ryzyko przerzucam na siebie.

#7

Nie przepadam za czytaniem książek, zwłaszcza poradników..

Wydaje mi się, że głównie dla tego, że trafiałaś na nudne książki. Nie wstydźmy się o tym pisać - wiele książek jest po prostu nudnych! To jednak nie jest kolejny poradnik, gdzie w zbyt trudnym, wyszukanym języku opisuje w przydługich zdaniach historię CV... totalnie nie! Gwarantuję, że zgłębiając wiedzę odnośnie idealnego CV razem ze mną będą chwile, gdy się zaśmiejesz, uronisz łezkę a przede wszystkim... dostaniesz kopa do walki!

#8

O co chodzi z tym "towarem w mieście"?

Moje podejście do CV zakłada, że Ty jesteś produktem, CV twoją ulotką/reklamą a ja marketingowcem, który ma pomóc Ci się sprzedać. Na rynku jest teraz ogromna konkurencja wśród kandydatów - ale nie piszę Ci tego po to, aby Cię załamać i zniechęcić! Wręcz przeciwnie! W moim ebooku pokaże Ci, że to TY jesteś najlepszym towarem w mieście i to CIEBIE powinien wybrać przyszły pracodawca. Zaufaj mi 🙂 mam na to przepis!

#9

Co w tym ebooku może być odkrywczego, są szablony CV na internecie,

Dużym błędem wśród wielu kandydatów jest to, że korzystają z "gotowych szablonów" z neta.. i to wszyscy z jednej tej samej strony. Przez to z 100 CV 80 potrafi być identycznych. Tak jak wspominam wielokrotnie - musimy się wyróżnić, zwrócić na siebie uwagę. Nie chodzi o to aby nasze CV było całe w kwiatki lub miało narysowanego pieska - celujemy w stonowane kolory, estetykę, układ i ZAWARTOŚĆ, która powala na kolana 🙂

Cena aktualna: 99,00 zł!

Liczba sztuk w obniżonej cenie ograniczona

Ogarnijmy Ci w końcu CV, które zapewni Ci pracę!

Podaj swój e-mail, aby przejść dalej

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress