Cześć, nazywam się

Aleksandra
Marciniak


i oferuję graficzną oprawę Twojego e-booka

Nadam Twojemu e-bookowi niepowtarzalnego charakteru, sprawiając, że treść staje się nie tylko interesująca, ale również wyjątkowa.

Poznajmy się...

Kim jestem?

Jestem pasjonatką projektowania graficznego ebooków. Wierzę w energię przyciągania. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc skoro tu jesteś, sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić.

Zajmuję się projektowaniem okładek, layoutem i grafikami, dodając wartość estetyczną i czytelną do każdego utworu cyfrowego.

Co mnie wyróżnia?

Spersonalizowane podejście:
Każdy temat traktuję indywidualnie, dostosowując treść do Twoich unikalnych potrzeb i oczekiwań.
Profesjonalne projektowanie graficzne:
Zapewniam atrakcyjny i czytelny układ, podkreślający istotę przekazu. Nadam treści oryginalnego stylu i wyjątkowego wizerunku, co wyróżni je na tle innych publikacji i zwróci uwagę czytelników.
Terminowość:
Szanuję Twój czas i gwarantuję terminowe dostarczenie gotowej treści.

Co otrzymasz w zamian?

Naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji, podczas których wyjaśniamy Twoje oczekiwania i preferencje. To pozwoli mi dostosować e-booka do Twojej wizji. Po ustaleniu wszelkich formalności przystępuję do prac nad Twoim projektem e-booka. Zwykle przedstawiam dwie próbki projektu do Twojego wyboru. Ostateczny termin realizacji i cena zależy od liczby stron oraz nakładu pracy.

W ramach projektu otrzymasz:

Okładkę e-booka
Sformatowanie tekstu
Spójną kolorystykę
Dopasowanie do Twojej wizji
Mockup
Gotowy produkt

Jaki poniesiesz koszt?

Ostateczny koszt zależy od ilości stron produktu końcowego, ilości ilustracji czy grafik oraz czy będę musiała zrobić research grafik, czy znajdują się one w Twoich zasobach, które mi udostępnisz.

Przykładowo:

Tekst na poziomie do 10 stron A4 napisany jednym ciągiem, to do 20-25 stron gotowego e-booka z grafikami, a koszt to 25 zł / strona produktu gotowego;
Tekst na poziomie 11-20 stron A4 napisany jednym ciągiem, to około 25-45 stron gotowego e-booka z grafikami, a koszt to 23 zł / strona produktu gotowego;
Tekst na poziomie 21-30 stron A4 napisany jednym ciągiem, to około 40-70 stron gotowego e-booka z grafikami, a koszt to 21 zł / strona produktu gotowego;
Tekst na poziomie powyżej 30 stron A4 napisany jednym ciągiem, rozliczany koszt będziemy ustalać indywidualnie.

Przykładowe realizacje


“7 powodów, dla których powinieneś zlecić przygotowanie e-booka specjalistom”

"Perfekcyjny Fit"

“Po godzinach - jak wykorzystać swój czas i zawalczyć prokrastynację”

“Zdrowa jesień - poradnik dla kobiet”

“Zdrowa jesień - poradnik dla kobiet”

“Zdrowa jesień - poradnik dla kobiet”

“Keto dla zielonych - jak przejść na tłuszcze i nie zgubić się w międzyczasie”

“Szlakiem francuskich win”

“Jak w 21 dni pozbyć się grzybów z organizmu”

“Jak w 5-6 tygodni przeprowadzić oczyszczanie organizmu z pasożytów”

"Twoja droga do kompleksowego detoksu w mniej niż 6 tygodni"

Opinia Autora 3 Powyższych Pozycji!

Współpraca z Olą to prawdziwa przyjemność. To dla mnie ogromny zaszczyt. To moje pierwsze doświadczenie z tak kompetentną i zaangażowaną osobą. Co najważniejsze? Ola trzyma się ustalonych terminów bez żadnych opóźnień. Sumienność i skrupulatność to dla niej priorytet. Jej wyjątkowe podejście do pracy sprawia, że każdy projekt nabiera nowego wymiaru.
Mam szczęście, że Ola znalazła się na mojej drodze. Jej prace są prawdziwym dziełem sztuki, co świadczy o jej pasji i zaangażowaniu.


Z czystym sumieniem polecam współpracę z Olą każdemu, kto ceni sumienność, zaangażowanie i wysoką jakość wykonanej pracy. To naprawdę wyjątkowa osoba, a współpraca z nią to czysta przyjemność."

Krzysztof BADACZEWSKI

Autor

Zapraszam
do współpracy

Kontakt

+48 600-278-060

ebookowekreacje@gmail.com

All rigts reserved Academico

Scroll to Top
Page Created with OptimizePress